Nasz tabor samochodowy

Firma OOO „BielSpecAgroTrans” jest jednym z największych graczy na rynkach WNP w sferze przewozów płynnych ładunków w autocysternach. W ciągu ponad 20-letniej historii istnienia na tym rynku firma OOO „BielSpecAgroTrans” stale odnawiała, odnawia i powiększa swój tabor samochodowy ponieważ wiemy, że maksymalne zadowolenie naszych klientów związane jest z rozwiązywaniem nawet najtrudniejszych zadań, co jest nie do pomyślenia bez władania najnowocześniejszym sprzętem. Na dzień dzisiejszy tabor samochodowy naszej firmy
OOO „BielSpecAgroTrans” liczy sobie ponad 50 jednostek cystern.

Nasza firma wyposażona jest w najnowocześniejszy, klasy high-tech tabor, który spełnia wszystkie wymagania techniczne, niezbędne dla międzynarodowego transportu wszystkich rodzajów płynnych ładunków.

Posiadamy wysokiej jakości jedno i wielosekcyjne (2-4 sekcji) autocysterny, które mogą wykonywać przewozy ładunków o różnym stopniu trudności.

Samochody naszej firmy OOO „BielSpecAgroTrans” mają zezwolenia na przewóz płynnych ładunków niebezpiecznych klas 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8, 9, i wyposażone są w system autonomicznego ogrzewania przestrzeni ładunkowej (WEBASTO Thermo 300). Ciągniki są wyposażone w sprężarkę, ułatwiającą rozładunek szczególnie lepkich ładunków, cysterny do transportu towarów niebezpiecznych i mają kod L4BH według międzynarodowej klasyfikacji cystern ADR, co pozwala przewozić w nich agresywne, żrące i łatwopalne ciecze.